Biżuteria ślubna 2019 - perły skradną Twoje serce!

Do niedawna wierzono, że perły w ślubnej stylizacji zwiastują łzy i smutek. Każda nowoczesna i świadoma Panna Młoda wie, że to zabobony i przekonania, które muszą przejść do lamusa. Zamiast tego uświadomić sobie należy, że perła jest symbolem klasycznej elegancji, delikatności, zmysłowości. Są tak przepiękne w swojej prostocie, aż trudno uwierzyć, że te cuda natury powstały jedynie w zetknięciu ziarna piasku i perłopława.

Nic więc dziwnego, że perły które są bardzo kobiecym elementem, będą królowały w nadchodzącym sezonie. W końcu perły to wytworność i harmonijne piękno. Warto więc postawić na klasykę pereł i to właśnie perłową biżuterię założyć w dniu ślubu!

Niezależnie od tego na jaki kolor i krój sukni ślubnej się zdecydujecie, perły na pewno będą z nią idealnie współgrały.

Jubilerzy proponują dużo rodzajów i wzorów biżuterii z perłami. Niezwykłość tych kamieni polega jednak na tym, że niezależnie od tego w jakie kompozycje zostaną włączone i tak zawsze to one będą przykuwały wzrok.

Najbardziej klasyczna biżuteria z pereł to oczywiście naszyjniki mające postać sznurów pereł. Każda Panna Młoda może dobrać odpowiednia dla siebie długość takiego sznura oraz wybrać naszyjnik wykonany z pereł o odpowiedniej wielkości.

Efektownym dodatkiem do stylizacji ślubnej są również rożnego rodzaju i wielkości kolczyki, począwszy od małych sztyftów w uchu, poprzez bardzo eleganckie perłowe kompozycje z cyrkoniami, aż po długie oryginalne grona.