Biżuteria ślubna dla Pań o pełnych kształtach

Kobiety o pełnych i seksownych kształtach również chcą w Dniu Swojego Ślubu wyglądać zjawiskowo. Pragną pokazać to co mają w sobie najpiękniejsze. Bo uroda nie ma rozmiaru. Biżuteria ślubna odpowiednio dobrana do fasonu sukni podkreśli kuszące kształty Panny Młodych. Wydobędzie kwintesencję kobiecości, a zamaskuje pewne niedoskonałości.

             

   

Do sukni bogato zdobionej, z biżuteryjna górą i delikatnym jak mgiełka dołem, pasuje delikatny ślubny naszyjnik w komplecie z kolczykami. Całość stylizacji nada figurze lekkość i elegancji. Doskonale będą się komponować też rozbudowane i okazałe kolczyki ślubne, naszyjnik ślubny nie jest wówczas potrzebny, bo można przedobrzyć i w efekcie zaszkodzić całej stylizacji ślubnej. W takim przypadku można założyć piękną bransoletę. Bransoleta ślubna w takim przypadku powinna być okazała, aby nie zniknęła na ręce.

  

Do sukni ślubnej z delikatnie zdobionym lub gładkim gorsetem, pasują rozbudowane ślubne kolczyki, które wysmuklą twarz Panny Młodej i uwydatnią kości policzkowe. Z takim fasonem sukni pięknie komponuje się również biżuteria ślubna w postaci naszyjnika w kształcie bogato zdobionej kolii. Wówczas kolczyki powinny być delikatniejsze, aby nie przesadzić z dodatkami. Czasami mniej, oznacza lepiej.

  

Doskonałym wyborem dla Panny młodej o pełnych kształtach będzie też suknia z dekoltem w kształcie litery V. Biżuteria ślubna, która przepięknie komponuje się z taką kreacją to naszyjnik ślubny z przedłużeniem w komplecie z długimi kolczykami. Takie zestawienie biżuterii z suknią, spowoduje wysmuklenie sylwetki i wydłużenie szyi.

  

Suknia ślubna dla Panny Młodej o seksownych kształtach, może mieć rękawek lub długi rękaw. W pierwszym przypadku piękna i okazała bransoleta będzie doskonałym wyborem, ponieważ dopełni całą stylizacje. W przypadku długiego rękawa, dobrze jest zrezygnować z ślubnej bransolety, na rzecz naszyjnika lub kolczyków. Bransoleta nie dość, że będzie niewidoczna, to na dodatek będzie przeszkadzała podczas zabawy.

         

Wśród sukien królują ponadczasowe koronki i tiule, przejrzystości i zdobienia nawiązujące do natury. Suknie ślubne podkreślające talię i dekolt, delikatnie rozkloszowane i niezwykle zwiewne. Takie suknie spowodują, że Panna Młoda będzie wyglądała, pięknie i zjawiskowo- jak nieziemski motyl w tym wyjątkowym dniu. Do takich fasonów sukni najbardziej pasuje delikatna biżuteria ślubna, która dodatkowo podkreśli lekkość i delikatność.