Kolczyki damskie

Naszyjniki

Kolczyki

Bransolety

Ozdoby
do Włosów

Komplety
Biżuterii

Naszyjniki

Kolczyki

Szybki podgląd
Cena: 59,90 PLN 48,70 PLN netto

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają błyskotki. Odpowiednio dobrana biżuteria może być kluczowym elementem każdej wieczorowej stylizacji. Wszystkie Panie, które poszukują niepowtarzalnych ozdób, wśród naszych propozycji kolczyków odnajdą produkty w unikatowych kształtach, których wyjątkowy charakter podkreślają kryształki oraz kamyki użyte do zdobień.

Bez względu na to czy są wiszące, czy bardziej subtelne, kolczyki bardzo często przyciągają wzrok. Wielu uważa je za najbardziej kobiece ze wszystkich ozdób. Trudno kłócić się z przekonaniem, że odpowiednio dobrane do stylizacji potrafią dodać szyku i elegancji. W gustowny sposób można nimi również podkreślić charakter przygotowanego stroju. Dostępne w naszej ofercie kolczyki idealnie nadają się na wieczorne wyjścia. Unikatowy projekt większości proponowanych modeli będzie fantastycznym uzupełnieniem eleganckiej stylizacji.

W przygotowanych kolczykach staramy się łączyć stylową prostotę z oryginalnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że nasze propozycje nigdy nie wychodzą z mody. Zarówno w kwestii kształtów, jak i wszystkich poszczególnych walorów estetycznych, potrafimy wyczuć granicę między dobrym smakiem, a przesadą. Bardzo często korzystamy ze sprawdzonych zdobień, dlatego nie trudno w naszej kolekcji znaleźć produkty z cyrkoniami lub szlifowanymi kryształami chaton. Tego typu dodatki idealnie sprawdzają się w przypadku biżuterii wieczorowej nie tylko ze względu na fantastyczne efekty wizualne, ale również niespotykaną, jak na tak delikatne ozdoby, trwałość.

Walory estetyczne w przypadku kolczyków są jednym z ważniejszych elementów, ale nasze doświadczenie w branży nauczyło nas, że nie jest to jedyny istotny parametr. Dla Pań, ceniących sobie stylowe ozdoby, równie ważna jest jakość stopów jubilerskich. Produkty do naszej kolekcji dobieramy w ten sposób, aby zagwarantować klientom pewność odnośnie odporności na różnego rodzaju czynniki. Nasze propozycje nie zmieniają koloru w kontakcie z wodą lub wraz z upływem czasu. Ponadto znacząca większość w składzie nie posiada niklu oraz ołowiu, co jest szczególnie ważne u Pań o skórze podatnej na alergie.