Naszyjniki damskie

Naszyjniki

Kolczyki

Bransolety

Ozdoby
do Włosów

Komplety
Biżuterii

Naszyjniki

Kolczyki

Nowość
Szybki podgląd
Cena: 39,90 PLN 32,44 PLN netto

Idealnym dopełnieniem stylizacji na wyjątkową okazję są eleganckie ozdoby. Dostępne w naszej ofercie naszyjniki zostały stworzone z myślą o kobietach, które zawsze chcą prezentować się stylowo i modnie. W proponowanych projektach wykorzystywane są popularne elementy, m.in. cyrkonie. Drobne kamyczki dodają blasku każdej kreacji, a ich podobieństwo do diamentów sprawia, że nawet najzwyklejszy łańcuszek staje się niezwykle ozdobnym dodatkiem. Innym chętnie wybieranym przez nasze klientki rozwiązaniem są zdobienia z kryształów chaton, które zachwycają subtelnością.

Elegancka biżuteria

Biżuteria wieczorowa powinna wyróżniać się elegancją, dlatego tworząc ją często odwołujemy się do klasycznych rozwiązań – m.in. używamy sprawdzonych materiałów, które są gwarantem trwałości. W przygotowywanych projektach nie rezygnujemy również z nawiązywania do najnowszych trendów. Zależy nam na tym, aby każda z naszych klientek znalazła w ofercie dopasowany do niej o jej gustu naszyjnik, dlatego projektując biżuterię wieczorową stawiamy na różnorodność.

Naszyjniki do każdej kreacji

W kwestii biżuterii wieczorowej niezwykle istotne jest jej właściwe dobranie nie tylko do upodobań, ale również do planowanej kreacji. Staramy się, by nasze naszyjniki były na tyle uniwersalne, aby dało się je dopasować do większości strojów. W ofercie posiadamy zarówno delikatne, jak i bardziej wyraziste wzory – co również należy wziąć pod uwagę kompletując biżuterię do wieczorowej stylizacji.

Nasze produkty są bezpieczne dla alergików. W produkcji unikamy i niklu oraz ołowiu, które mogą powodować podrażnienia. Nawet kobiety o wyjątkowo delikatnej i wrażliwej skórze mogą bez obaw nosić nasze naszyjniki.

Naszyjniki na wyjątkowe okazje udostępniamy samodzielnie lub w zestawach. Bogata oferta kolczyków i bransolet sprawia, że dopasowanie do siebie poszczególnych ozdób nie stanowi problemu. W ten sposób skomponowany zestaw biżuterii wieczorowej może stanowić idealny prezent na szczególną okazję. Każda kobieta obdarowana tego typu upominkiem na pewno poczuje się doceniona.