FAQ

Z jakiego materiału wykonana jest biżuteria Catherine?

Biżuteria Catherine wykonana jest z najwyższej jakości stopów jubilerskich co jest gwarancją jakość. Metale jubilerskie użyte do produkcji naszej biżuterii są zabezpieczone przez utlenianiem oraz czernieniem. Biżuteria nie zawiera niklu, litu, ołowiu ani innych materiałów szkodliwych dla zdrowia.

Czy biżuteria uczula?

Nasza biżuteria Catherine jest antyalergiczna, więc nie uczula ani też nie powoduje żadnych reakcji szkodliwych dla zdrowia.

Co to jest szlifowanie chaton?

Kamienie swój niezwykły blask zawdzięczają precyzyjnym cięciom powierzchni kryształów, z których są zrobione. Szlify są tak wykonywane, by mogły odbijać możliwie największą ilość padającego na nie światła. Dzięki użyciu kwarcu, piasku i minerałów (których idealne proporcje od powstania pozostają sekretem firmy) podczas zaawansowanego technologicznie procesu produkcyjnego powstają idealne wyszlifowane kryształki, które od pokoleń wiodą prym na rynku mody.

Czym różną się kryształki od cyrkonii?

Zarówno kryształki jak i cyrkonie to kamienie syntetyczne i praktycznie się od siebie nie różnią. Ich skład chemiczny oraz sposób wytwarzania są jednak nieco inne. Cyrkonie uchodzą za najbliższą imitację diamentów. Cyrkonie są także kamieniami twardszymi od kryształków.

Czy możliwe jest tworzenie kompletów biżuterii z poszczególnych kolczyków, naszyjników i bransolet?

Biżuteria Catherine tworzona jest w ten sposób, że każdy z wyrobów można komponować ze sobą w dowolnym zestawieniu. Biżuteria Catherine wykonana jest z takich samych kryształków, różniących się jedynie rozmiarem.

Czy powinno się zabezpieczać w jakiś szczególny sposób biżuterię przed uszkodzeniem?

Biżuteria Catherine wykonana jest z najwyższej jakości stopów jubilerskich co jest gwarancją jakość. Metale jubilerskie użyte do produkcji naszej biżuterii są zabezpieczone przez utlenianiem oraz czernieniem. Jednak jak każda sztuczna biżuteria nie powinna mieć bezpośredniego kontaktu z środkami chemicznymi i wodą.

Czy istnieje możliwość zwrotu i wymiany biżuterii ?

Produkty Catherine można zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Muszą być one z kompletem metek, w oryginalnym opakowaniu i nie mogą nosić oznak użytkowania. Więcej szczegółów dotyczących zwrotów znajduje się w Regulaminie.

Czy biżuteria jest zabezpieczona podczas transportu?

Biżuteria Catherine jest zabezpieczona podczas transportu w specjalnym pudełku przystosowanym do ochrony biżuterii przed uszkodzeniem.

W jakim czasie można spodziewać się przesyłki?

Biżuteria Catherine wysyłana jest w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności.

Czy jest możliwy odbiór osobisty zakupionych produktów lub zakup w sklepie stacjonarnym?

Biżuterię Catherine znajdującą się w ofercie sklepu www.bizuteria-catherine.pl można kupić, lub odebrać osobiście po uprzednim zakupie internetowym, w naszych sklepach stacjonarnych w Radomiu na ul. Wernera 10 i Staroopatowska 20.