Catherine

Naszyjniki

Kolczyki

Bransolety

Ozdoby
do Włosów

Komplety
Biżuterii

Naszyjniki

Kolczyki

Bestseller
Szybki podgląd
Cena: 129,90 PLN 105,61 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 49,90 PLN 40,57 PLN netto
Bestseller
Szybki podgląd
Cena: 119,90 PLN 97,48 PLN netto
Bestseller
Szybki podgląd
Cena: 119,90 PLN 97,48 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 46,90 PLN 38,13 PLN netto

Biżuteria ślubna z kolekcji Catherine to propozycja dla Panien Młodych ceniących sobie klasykę, ponadczasową elegancję i wytworność. Biżuteria ta idealnie sprawdza się zarówno w wyszukanych i efektownych stylizacjach ślubnych, jak też sukniach cechujących się skromnością, prostą i elegancją.

Kolekcja Catherine to biżuteria ślubna wykonana z kryształów chaton, które są przeszlifowane na takiej samej maszynie jakiej używa się do szlifowania i polerowania diamentów oraz kamieni szlachetnych. Dlatego też kamienie użyte do produkcji naszej biżuterii ślubnej przepięknie mienią się i z całą pewnością mogą być imitacją diamentów, które są synonimem klasy i wytworności. Kamienie ze szlifowaniem chaton cechują się wysoką twardością i pięknym blaskiem. Niepowtarzalny szlif, przejrzystość oraz ręczne mocowanie kamieni gwarantują najlepszą jakość.

Biżuteria ślubna z naszej kolekcji Catherine to biżuteria ponadczasowa i niepowtarzalna. Biżuteria, w której każda Panna Młoda poczuje się wyjątkowo, elegancko i pięknie.

W kolekcji ślubnej Catherine występują naszyjniki w różnych kształtach, kolczyki w wielu długościach i bransolety zarówno okazałe, jak i delikatne. Wszystkie te elementy kolekcji można łączyć w dowolnych konfiguracjach, gdyż we wszystkich występuje ten sam motyw.